Yanmar

PL

PL

UA

Strona główna » Aktualności » eRobocze SHOW 26-27 maja Lubień Kujawski

eRobocze SHOW 26-27 maja Lubień Kujawski

Zapraszamy na nasze stoisko podczas Targów Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze SHOW !!!

 eRobocze SHOW 26-27 maja Lubień Kujawski

Robocze SHOW to:

Targi Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze SHOW to wystawa maszyn, podczas której organizowane są dynamiczne pokazy oraz unikalne testy maszyn dla operatorów.

Targi organizowane są od 2016 roku. Wydarzenie ma wyjątkowy charakter i wyróżnia się na tle innych spotkań branżowych swoją dynamiką i charakterystyczną – znaną już przedsiębiorcom i operatorom – „roboczą” atmosferą.

eRobocze SHOW to miejsce spotkań dystrybutorów oraz przedsiębiorców budowlanych i operatorów, którzy mogą w praktyce porównać maszyny i sprzęt wielu marek dostępnych na jednej powierzchni wystawienniczej.
 

WYSTAWA, POKAZY I TESTY MASZYN

Maszyny w targowe dni prezentują się nie tylko na dużej wystawie, ale także biorą udział w dynamicznych pokazach oraz, co jest największą gratką – są udostępniane do testów!
Na eRobocze SHOW można sprawdzić działanie sprzętu w praktyce.
To największa w Polsce wystawa maszyn roboczych. Na powierzchni pokazowej gromadzi się kilkaset maszyn i sprzętu, w tym: koparki gąsienicowe, koparki kołowe, koparko-ładowarki, ładowarki burtowe, ładowarki kołowe, ładowarki teleskopowe, maszyny przeładunkowe, minikoparki, równiarki, spycharki, wozidła i wiele innych.

CENTRALNIE I W REGIONIE
Targi odbywają się dwa razy w roku: edycja centralna – w Lubieniu Kujawskim oraz edycja regionalna – w różnych częściach Polski.
Dzięki organizacji eRobocze SHOW w regionach nawet małe firmy mają szansę zapoznać się z technicznymi nowościami oraz wymienić doświadczenia z innymi profesjonalistami, a to okazja do rozwoju firmy.


MISJA
Ideą eRobcze SHOW jest promowanie nowoczesnych technologii oraz bezpiecznych metod pracy. Misja ta jest wprowadzana w życie nie tylko poprzez wystawę, pokazy i testy, ale także poprzez konkursy dla operatorów, m.in. na stałe towarzyszące każdej edycji eRobocze SHOW – zawody Polskiej Ligi Operatorów.
To konkursy dla najlepszych w branży operatorów, organizowane przez Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych Operator. Aby wygrać trzeba wykazać się nie tylko umiejętnościami obsługi maszyny i precyzją, ale także dbałością o zasady bezpieczeństwa, bo za nieprzestrzeganie zasad bhp otrzymuje się punkty karne.
 

Firma TECHBUD istniejąca od 30 lat jest generalnym przedstawicielem w Polsce firm Yanmar, John Deere oraz Hyundai-Doosan. Silniki wysokoprężne tych producentów mają zastosowanie w maszynach budowlanych, górniczych, agregatach prądotwórczych, pompowych czy też ciągnikach rolniczych. Nasza firma posiada w pełni wyposażone samochody serwisowe świadczące usługi bezpośrednio u klienta. Pomieszczenia serwisu stacjonarnego zajmują powierzchnię 450 m2, a magazyny powierzchnię 570 m2.

Techbud Sp. z o.o.
ul. Gorzowska 12
65-127 Zielona Góra

Konto bankowe dla transakcji w EUR:
Bank Pekao SA     
PL 26 1240 6843 1978 0011 3785 4645

Konto bankowe dla transakcji w PLN:
Bank Pekao SA     
46 1240 6843 1111 0011 3480 5178

Kapitał zakładowy: 51.000 zł
KRS: 0000189024
BDO: 000027281
NIP: 929-171-71-89

Możliwość płacenia kartą

Developed by Brodex