Yanmar

+48 68 470 72 50

Strona główna » Kontakt

Kontakt w sprawie produktów Yanmar

Techbud

Techbud Sp. z o.o.
ul. Gorzowska 12
65-127 Zielona Góra
tel.  +48 68 470 72 50
fax. +48 68 470 72 51
techbud@techbud.eu

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30

DZIAŁ MASZYN I URZĄDZEŃ YANMAR

handlowy@techbud.eu

Jacek Kowalewski - Product Manager
tel. +48 68 470 72 59
tel. kom. 785 400 003
jacek.kowalewski@techbud.eu
Pobierz wizytówkę w formacie vcf

Tomasz Wójcik - Product Manager
tel. +48 68 470 72 57
tel. kom. 604 520 273
tomasz.wojcik@techbud.eu
Pobierz wizytówkę w formacie vcf

DZIAŁ SILNIKÓW PRZEMYSŁOWYCH I MORSKICH

silniki@techbud.eu

Sebastian Mrówczyński - Engine Department Manager
tel. +48 68 470 72 62
tel. kom. 602 600 079
sebastian.mrowczynski@techbud.eu
Pobierz wizytówkę w formacie vcf

Łukasz Wielesiuk
tel. +48 68 470 72 69
tel. kom. 785 400 385
lukasz.wielesiuk@techbud.eu
Pobierz wizytówkę w formacie vcf

Dawid Warcaba - SILNIKI MORSKIE
tel. +48 68 470 72 63
tel. kom. 604 519 042
dawid.warcaba@techbud.eu
Pobierz wizytówkę w formacie vcf

Janusz Kogut
Business & Development Director
tel. kom. 785 400 006
janusz.kogut@techbud.eu
Pobierz wizytówkę w formacie vcf

DZIAŁ CZĘŚCI ZAMIENNYCH:

parts@techbud.eu

Krzysztof Borowik
tel. +48 68 470 72 60
tel. kom. 602 271 308
krzysztof.borowik@techbud.eu
Pobierz wizytówkę w formacie vcf

Krzysztof Kałużny
tel. +48 68 470 72 58
tel. kom. 604 518 992
krzysztof.kaluzny@techbud.eu
Pobierz wizytówkę w formacie vcf

DZIAŁ SERWISU

serwis@techbud.eu

Marek Piznal - Menedżer Działu Serwisu
tel. +48 68 470 72 68
tel. kom. 785 400 322
marek.piznal@techbud.eu
Pobierz wizytówkę w formacie vcf

Robert Kret
tel. +48 68 470 72 65
tel. kom. 606 144 496
robert.kret@techbud.eu
Pobierz wizytówkę w formacie vcf

KSIĘGOWOŚĆ

tel. +48 68 470 72 55
tel. +48 68 470 72 56
ksiegowosc@techbud.eu
Pobierz wizytówkę w formacie vcf

Firma Techbud istniejąca od 1993 r. jest generalnym przedstawicielem w Polsce firm Yanmar i John Deere.

Silniki wysokoprężne tych producentów mają zastosowanie w maszynach budowlanych, górniczych, agregatach prądotwórczych, pompowych czy też ciągnikach rolniczych.

Posiadamy pogotowia serwisowe świadczące usługi na miejscu, jak również bezpośrednio u klienta.

Mamy do dyspozycji magazyny części zamiennych i warsztat serwisowy o powierzchni ponad 200 m kw.

Techbud Sp. z o.o.
ul. Gorzowska 12
65-127 Zielona Góra

Konto bankowe dla transakcji w EUR:
Bank Millennium SA
PL 53 1160 2202 0000 0002 5230 0342

Konto bankowe dla transakcji w PLN:
Bank Millennium SA
12 1160 2202 0000 0002 5230 0304

Kapitał zakładowy: 51.000 zł
KRS: 0000189024
NIP: 929-171-71-89

Możliwość płacenia kartą

Developed by Brodex